Anna Ławska - JEWELLERY

Ponadczasowość biżuterii Anny Ławskiej ma wiele znaczeń. To powrót do tradycyjnych, przez lata udoskonalanych technik złotniczych. To szacunek dla rzemiosła i pracy ręcznej wykonywanej starannie, w skupieniu i pozwalającej zbliżyć się do przedmiotu, oddać jego unikatowość. To wyjątkowość materiałów szlachetnych, z którymi pracuje projektantka, pozwalających przedmiotom trwać przez wiele lat. I przede wszystkim, zaciekawienie wielopokoleniowością produktu, tym jak zmienia się w czasie jego znaczenie i jak indywidualnie może prezentować się trafiając do różnych osób. Anna Ławska zachęca do obdarowywania siebie i swoich najbliższych szlachetną biżuterią, trwania z nią i przekazywania jej z pokolenia na pokolenie. Przekonuje, że niedoskonałość wynikająca z indywidualności ręcznych prac jest ich siłą i największą wartością. 

Autorskie kolekcje przenoszą w czasie i nawiązują do nieobecnych już wzorów z przeszłości, a ze współczesnych trendów wydobywają subtelność i siłę. Biżuteria jest uniwersalna, ponieważ towarzyszy w codziennych chwilach i ważnych momentach w życiu podkreślając je i czyniąc jeszcze bardziej wartymi uwagi. 

Anna Ławska realizuje wyłącznie autorskie projekty wykonując wszystkie produkty ręcznie. Pracuje na szlachetnych materiałach: złocie (dwie próby: 333, 585) oraz srebrze. Wykorzystuje brylanty z certyfikatem rzeczoznawcy diamentów oraz kamienie półszlachetne. 

NEWSLETTER

OK
OK
x